قوانین


قوانین و مقررات

کاروژه بستری برای ارتباط میان سازمان‌ها، شرکت‌ها و موسسات با دانشجویانی است که قصد گذراندن دوره کارآموزی خود را دارند و خدمات خود را در همین راستا ارائه می‌کند. استفاده از خدمات به معنای آگاه بودن، پذیرش والتزام به شرایط و تعهدات مندرج در این توافقنامه از سوی کاربران (دانشجویان وکارفرمایان) تلقی می‌شود.

لطفا به دقت آن را مطالعه نمایید:

1.   تعاریف

·      کارفرما: هر شرکت یا سازمانی که در سایت کاروژه ثبت‌نام کرده و قصد استفاده از این پلتفرم برای جذب نیرو داشته باشد.

·      دانشجو: هر فردی که برای ایجاد رزومه، مشاهده فرصت های کارآموزی و  سایر خدمات ارائه شده در کاروژه حساب کاربری شخصی ایجاد کرده باشد.


2.   قوانین عمومی:

کلیه اصول و رویه‏‌های کاروژه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط است. کاروژه حق اصلاح و تغییر شروط این توافقنامه را کلا یا جزئا داراست و باید شروط اصلاح شده یا تغییر یافته را از طریق وبگاه اعلام نماید. تغییرات ایجاد شده فورا اعمال می‌گردند.استفاده کاربران بعد از تاریخ اعلام تغییرات (تاریخ قابل اجرا) به معنی پذیرش تمامی قوانین است.


3.   کاروژه در قبال موارد زیر مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت:

·      صحت اطلاعات مندرج در رزومه دانشجو

·      تعهد شرکت نسبت به توافقات خود با دانشجو

·      حضور دانشجو در زمان تعیین شده برای مصاحبه حضوری


4.   شرایط همکاری کاروژه با دانشجویان:

·      شرکت‌هایی که به دنبال کارآموز هستند در صورت مشاهده مواردی از قبیل عدم صحت اطلاعات رزومه‌ی دانشجو، عدم حضور در جلسه مصاحبه تنظیم شده و... می‌توانند رزومه مذکور را گزارش نمایند. در صورت اعلام گزارش به وسیله شرکت، دانشجو می‌تواند مراتب اعتراض خود را اعلام دارد تا این مورد امتیازمنفی برای وی محسوب نگردد.

·      چنانچه شخصی با اطلاعات فرد دیگری ثبت‌نام کرده واقدام به ایجاد رزومه کرده باشد، کاروژه مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت و تنها در صورت دریافت اسکن کارت ملی و احراز هویت فرد اقدام به حذف رزومه خواهد کرد.

·      کاروژه مسئولیتی در قبال بررسی، رد یا تایید رزومه دانشجو از سمت شرکت ندارد اما تمام تلاش خود را با انجام بهبودهای لازم برای افزایش بررسی رزومه‌ها و تعیین وضعیت آن‌ها دارد. همینطور چنانچه دانشجو با شرکت برای همکاری به توافق برسند کاروژه مسئولیتی در قبال پایبندی کارفرما به تعهداتش نخواهد داشت و دانشجو می‌بایست در جلسه مصاحبه تمامی ضوابط را در نظر بگیرد. البته دانشجویان در صورت نیاز می‌توانند با مشاوران کاروژه در این زمینه مشورت کنند.


5.   شرایط همکاری کاروژه با شرکت‌ها:

·      به دلیل محرمانگی اطلاعات تماس کارجویان، ارسال رزومه و نمایش اطلاعات برای کارفرمایان با درخواست خود کارجویان انجام می‌شود.

·      کاروژه با دریافت اطلاعات شرکت‌ها اعم از لوگو،آدرس سایت، آدرس شرکت، شماره تلفن ثابت، اعتبار سازمان‌ها را بررسی می‌کند و تمامی آگهی‌ها قبل از انتشار مورد بررسی قرار می‌گیرند.

·      چنانچه کارشناس شرکت با مجموعه مربوطه قطع همکاری داشته باشد مسئولیت دسترسی وی به حساب کاربری متوجه کاروژه نبوده و شرکت‌ها می‌توانند با ارائه درخواست کتبی خود از طریق ایمیل دسترسی‌های وی را محدود و با کاربر جدیدجایگزین کنند.